O nás

Společnost K.V.H s.r.o. vystupuje jako firma poskytující komplexní technické služby v oblasti zabezpečení objektů od roku 1993. Naším cílem je spolehlivě plnit i nejnáročnější požadavky našich zákazníků, k čemuž přispívá stálý kolektiv špičkových pracovníků a sledovaná kvalita výrobků renomovaných světových firem. Nejsme nejlepší, ala snažíme se o to.

 

Hlavní činnosti firmy K.V.H. s.r.o.

  • elektronické zabezpečovací systémy
  • kamerové systémy
  • domovní komunikační technika
  • videotelefony
  • strukturovaná kabeláž, telefonní rozvody
  • intercomy
  • technika satelitního a televizního příjmu
  • evidence a kontrola vstupu
  • elektrické a kódové zámky


Hlavní provozovna:
Kozinova 1000, Praha 10, 102 00,  tel. 271 751 293, 271 750 677

Pobočka:
Pratecká 4, Brno, 620 00, tel. 774 724 135


Montáž

Všechny nabízené elektronické systémy jsou dodávány s odbornou montáží. Při obhlídce objektu a zadání konkrétních požadavků je stanoven rozsah, doba a cena montáže. Vše je podrobně zpracováno v nabídkovém kompletu, který je vám následně zdarma předložen. Odbornou montáž provádějí zkušení technici, kteří jsou pravidelně proškolováni. Instalace systému splňuje všechny patřičné požadavky (ČSN, bezpečnost, atd.).

Servis

Servisní opravy provádíme samozřejmě na všech objektech a nezáleží na původním dodavateli technologie a prací. Na námi dodávané zboží a provedené práce je obvykle poskytován 24-měsíční záruční a trvalý pozáruční servis. Oprava je provedena co nejdříve, jakmile to dovolí provozní podmínky. Pro náročnější zákazníky nabízíme nonstop pohotovostní technickou službu, která zasáhne do slíbeného časového limitu. Po ukončení záruční lhůty je odběrateli nabídnuta servisní smlouva s mnoha výhodami (termíny, konzultace, ceny, atd.)

Prodej

V případě montáže vlastními silami nebo jinou odbornou firmou je možno u nás celý sortiment pouze nakoupit. Potřebnou technickou dokumentaci a důležité montážní pokyny dodáváme ke všem systémům samozřejmě zdarma. Montáž by ale měla být provedena v každém případě odborníkem. V kategorii našich výrobků a námi dováženého zboží úspěšně obchodujeme s ostatními montážními firmami.

Výroba

V rámci zakázkové výroby a výroby malosériových zakázek vyplňujeme vzniklé mezery na domácím trhu.

Projekce

V případě požadavků zpracujeme projektovou dokumentaci dle přání zadavatele.